دسته بندی

هزینه تایپ

هزینه تایپ

هزینه تایپ

لیست حدودی قیمت‌ها در ادامه قرار گرفته. ولی با ارسال پیام و بررسی دقیق پروژه تایپ شما، هزینه نهایی دقیق و بسیار به صرفه‌تر محاسبه خواهد شد.

در ضمن دیگر لازم نیست خودتان زمانی را صرف محاسبه هزینه کنید. این کار را کارشناسان ما به صورت رایگان انجام خواهند داد. مخصوصا اگر به جز زبان فارسی نیاز به تایپ عربی، انگلیسی، فرمول و … هم دارید.

قیمت گذاری خدمات تایپ

یک صفحه استاندارد تایپ جهت قیمت گذاری در تیم تاپا: محتوای آماده از سمت شما با  قلم ۱۴، فاصله خطوط ۱.۱۵ ،  فاصله متن از هر طرف صفحه ۱ اینچ تایپ می‌شود. و حدود تعداد کلمات = 300 الی 350 کلمه

خواهشا قبل از ثبت سفارش به ویژگی‌های صفحه استاندارد توجه کنید تا بعدا پشیمون نشید. معمولا در شرکت‌های بزرگ یا خیلی از مراکز، صفحه استاندارد را ۲۵۰ کلمه و با فونت بزرگ در نظر می‌گیرند. در تیم تاپا تعداد کلمات نزدیک به دو برابر است پس هزینه نهایی شما بسیار کمتر خواهد بود.

هزینه سفارش تایپ یک صفحه استاندارد = ۳۰۰۰ تومان

تایپ

هزینه‌ های افزایشی تایپ

خدمات اضافه

قیمت افزایشی

تایپ کردن از روی دست خط

۵۰۰ تومان به ازای هر صفحه

تایپ از روی عکس بی کیفیت یا نوشته خیلی بد خط

۱۰۰۰ تومان  به ازای هر صفحه

استفاده از اصطلاحات انگلیسی (بیش از 5 مورد در صفحه)

۶۰۰ تومان به ازای هر صفحه

استفاده از کلمات اِعراب دار (بیش از 5 مورد در صفحه)

۶۰۰ تومان به ازای هر صفحه

تایپ زمینه‌های تخصصی با اصطلاحات خاص

۸۰۰ تومان به ازای هر صفحه

رسم انواع جدول

به ازای هر عدد از ۱۰۰۰ تومان به بالا   + جاگذاری

رسم انواع شکل

به ازای هر عدد از ۱۵۰۰ تومان به بالا   + جاگذاری

رسم انواع نمودار و اسمارت آرت

به ازای هر عدد ۳۰۰۰ تومان به بالا    + جاگذاری

تایپ فرمول ساده

هر فرمول ۱۰۰۰ تومان + جاگذاری

تایپ فرمول‌های پیچیده (ماتریس، انتگرال و..)

هر فرمول ۲۰۰۰ تومان به بالا + جاگذاری

رسم سربرگ

تنها ۲۰۰۰۰ تومان

جاگذاری تصاویر

هر تصویر ۲۰۰ تومان

نکات مهم هزینه تایپ

۱: سایت تاپا، مانند شرکت‌های بزرگ به هیچ عنوان هزینه‌ای برای مالیات از شما دریافت نمی‌کند.

۲: تیم تاپا، هیچ هزینه‌ای برای مشاوره و صحبت شما با تایپیست و کارشناس دریافت نمی‌کند. ( اگر در لیست قیمت شرکت‌ها هزینه‌های کم و جزئی مشاهده می‌کنید. حتما به قسمت توضیحات آن‌ها مراجعه کنید تا بفهمید که هزینه نهایی که باید به آن‌ها بپردازید بسیار بسیار بسیار بیشتر است)

۳: هزینه جاگذاری فرمول‌ها، جداول و نمودار ها به صورت جداگانه محاسبه نمی‌شود.

۴- هزینه تایپ برای مترجمین در پروژه‌های مختلف با تخفیف همراه خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه سفارشات

اول از همه بگیم که سعی می‌کنیم پرداخت هزینه‌ها به شکلی باشه که شما اذیت نشید. اگر براتون سوال میشه که چطوری ادامه متن این بخش رو مطالعه کنید.

۱- شما باید برای قطعی شدن سفارشتون بخشی از هزینه نهایی رو به عنوان بیعانه پرداخت کنید. معمولا این هزینه رو به اختیار مشتریان عزیز می‌گذاریم. شما می‌تونید از 10 تا 90 درصد قیمت رو پرداخت کنید و باقی اون رو برای آخر نگه دارید.

2- در اکثر پروژه‌ها هزینه نهایی (باقی مانده پرداختی) پس از ارسال پروژه و تایید اون پرداخت میشه که با استفاده از تخفیف‌های متنوع تاپا سعی‌شده بهترین قیمت‌ها برای شما در نظر گرفته‌بشه.

۳- اگر پروژه شما زیاد و زمانبر بود و هزینه زیادی باید برای اون پرداخت میشد، این امکان برای شما وجود داره که در چند قسط هزینه رو پرداخت کنید. این حالت معمولا برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی که قراردادهای ثابت و بزرگ‌تر می‌بندند به کار می‌آید. 

۴- در قراردادهای دائمی و پروژه‌های طولانی امکان تسویه حساب‌های روزانه، هفتگی و ماهانه به اختیار شما وجود داره. برای مثال شرکتی که برای سفارش فهرست‌بندی‌ها، قراردادها و.. خود سفارشی ثبت می‌کند می‌تواند با توجه به حجم اون‌ها، نوع پرداخت دلخواه، یا زمان‌بندی مشخصی مثل هفتگی را درخواست کند.

۵- مشتریان قدیمی و دائمی ما که اعتماد دو طرفه را جلب نموده‌اند در صورتی که امکان پرداخت بیعانه را نداشته‌باشند می‌توانند کل هزینه را در اقساط یا به شکل یکباره و نهایی پرداخت کنند. (این کار از سفارش سوم به بعد امکان پذیر می‌باشد.)

پرداخت قسطی سفارش تایپ

اگر تعداد صفحات پروژه تایپ شما زیاد است و امکان پرداخت آن را در یک یا دو مرحله ندارید. و یا به هر دلیل دیگری ترجیح می‌دهید پرداخت‌های شما در چندین مرحله انجام شود، اینجا پرداخت‌ها به شکل دلخواه شما انجام می‌گیرد.

نحوه قسط‌بندی و پرداخت را باید در همان زمان ثبت سفارش هماهنگ کنید تا بهترین حالت برایتان در نظر گرفته‌شود. اما مثالی می‌زنیم که انعطاف تیم ما در بخش پرداخت رو متوجه بشید.

یکی از مشتریان خوب ما تصمیم به آماده‌سازی یک جزوه کنکوری برای دروس مختلف از چند پایه را داشتند. هزینه نهایی این کار همراهبا صفحه‌آرایی، ویراستاری و.. مجموعا بالای سه میلیون تومان میشد. ایشون برای پرداخت درخواست قسطی بودن هزینه‌ها را داشتند. قسط‌ها به این شکل بخش‌بندی شد: 

در زمان بیعانه که معمولا مبلغی بین 20 تا 30 درصد هزینه کلی پرداخت می‌شود اما به درخواست ایشون تنها 10 درصد برای شروع کار پرداخت شد. جزوه  شامل سه پایه تحصیلی بود که هماهنگ شد پس از اتمام کار هر پایه، فایل مربوط به آن برایشان ارسال شود و هزینه آن تا ارسال فایل بعدی و در زمان دلخواه انجام بگیرد. در نهایت این پروژه با پرداخت 4 مرحله‌ای به اتمام رسید و با توجه به طولانی بودن زمان آن فشار مالی زیادی هم به مشتری  وارد نشد. 

شما هم اگر کتاب، پایان‌نامه، جزوه و .. برای تایپ دارید اما نگران پرداخت هزینه آن هستید می‌توانید با هماهنگی در فواصل زمانی دلخواه در تعداد مراحل مختلف آن را پرداخت نمایید.

تخفیف‌های سفارش تایپ برای شما

اگر نگران هزینه‌های تایپ انگلیسی، عربی و فارسی مخصوصا در پروژه‌های بزرگ‌تر هستید. تیم تاپا با تخفیف‌های همیشگی و جشنواره‌ای کنار شماست. برای تخفیف‌های خفن جشنواره‌ای که باید حواستون به سایت و صفحه اینستاگرام ما باشه. پس همین الان با کلیک روی اینجا وارد صفحه‌ی مجازی ما بشید تا اون رو فالو داشته باشید.

۱۰ درصد
اولین سفارش
۵ درصد
استوری اینستاگرام و معرفی پیج
۵ درصد
عضویت در کانال تلگرام
تا سقف ۸۰ درصد
با زیاد شدن حجم و تعداد سفارش‌ها

راه‌های ارتباطی

از طریق راه‌های زیر می‌توانید با کارسناسان ما جهت مشاوره رایگان، تعیین هزینه پروژه و ثبت سفارش در تماس باشید. اگر هیچ یک از موارد زیر برای شما مناسب نیست، از طریق صفحه تماس با ما راه‌های بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

شماره همراه در برنامه‌های داخلی و خارجی: 09377961354

مطالب مرتبط

hdyhydr وب‌سایت

یک نظر

  • Sajed گفت:

    ممنون از شما بابت کیفیت و سرعت کار

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *