دسته بندی

تایپ فرمول

تایپ فرمول

تایپ فرمول بلد نیستی و برات سخته؟

تیم تاپا اینجاست که بهت کمک کنه! کلیه سفارشات تایپ فرمول شما که شامل انواع و اقسام فرمول‌ها هستند، با بهترین کیفیت، دقت بالا و مناسب‌ترین هزینه آماده میشه. فرمول‌های آسان و دشوار، نوشتاری و با اعداد رو به صورت عکس، دست نویس، فایل و… برای ما ارسال کنید.

کافیه برای مشاوره و بررسی شرایط از یکی از راه‌های ارتباطی زیر اقدام کنید:

شماره همراه در برنامه‌های داخلی و خارجی: 09377961354

لیست حدودی قیمت‌ها در ادامه قرارگرفته ولی با ارسال پیام و بررسی دقیق پروژه تایپ شما، هزینه نهایی دقیق و بسیار به صرفه‌تر محاسبه خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش تایپ فرمول

پس از بررسی مطالب این صفحه و کسب اطلاعات اولیه، از طریق یکی از راه‌های ارتباطی (پیام، واتس‌اپ، تلگرام، اینستاگرام) به ما پیام می‌دهید. با حوصله و دقیق به توضیحات شما گوش میدیم و شرایط تایپ رو با هم بررسی می‌کنیم. هزینه نهایی، زمان تحویل، ویژگی‌های صفحه‌بندی، نگارش و… همگی مشخص میشن. بعد از اون برای ثبت نهایی سفارش، قسمتی از هزینه را به عنوان بیعانه واریز می‌کنید. از این جا به بعد کار ما شروع میشه که سفارش تایپ  فرمول دار شما رو به بهترین نحو ممکن آماده کنیم و قبل از ددلاین مشخص‌شده براتون بفرستیم. پس از اتمام کار و تایید شما، هزینه نهایی واریز میشه. پس از بررسی شما، یک مرتبه ویرایش رایگان داریم که می‌تونید تغییرات و اصلاحات مورد نظرتون رو روی فایل اعمال کنید.

تایپ فرمول

قیمت گذاری سفارش تایپ فرمول

هزینه تایپ به موارد بسیار متعددی بستگی دارد. بهترین راه تشخیص قیمت نهایی پیام به کارشناس ما و مشاوره رایگان درباره قیمت پروژه شما و یا بررسی صفحه مربوط به هزینه تایپ در سایت تاپا است. اما برای برخی دوستان که اصرار به لیست قیمت دارن، قیمت‌های حدودی  مشخص می‌شود.

تایپ یک فرمول به طور معمول بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان قیمت گذاری می‌شود. اگر حجم پروژه شما و فرمول‌ها زیاد بشه بدون شک تخفیف‌ برای شما در نظر گرفته‌میشه. این تخفیف‌ها در پروژه‌های سنگین به ۸۰ درصد هم می‌رسند.

اگر علاوه بر فرمول، تایپ متن، جدول بندی، نمودار،فهرست‌بندی، شکل و… هم در فایل شما باشد هزینه کلی آن متفاوت خواهد بود. اگر از لحاظ هزینه مشکل دارید و خودتون می‌تونید کار تایپ رو انجام بدید، امکان اینکه تایپ متن رو خودتون انجام بدید و فقط فرمول‌ها رو به ما بسپارید هم هست.

اگر فرمول‌های شما در سفارش پاورپوینت یا سفارش پرزی و…. مورد نیاز باشد، هزینه نسبی روی پروژه مورد نظر لحاظ می‌شود. معمولا در انجام تحقیق هزینه‌ای بابت تایپ فرمول گرفته‌نمی‌شود.

نکته مهم: سایت تاپا، مانند شرکت‌های بزرگ به هیچ عنوان هزینه‌ای برای مالیات از شما دریافت نمی‌کند.

نکته مهم ۲: تیم تاپا، هیچ هزینه‌ای برای مشاوره و صحبت شما با تایپیست و کارشناس دریافت نمی‌کند. (اگر در لیست قیمت شرکت‌ها هزینه‌های کم و جزئی مشاهده می‌کنید، حتما به قسمت توضیحات آن‌ها مراجعه کنید تا بفهمید که هزینه نهایی که باید به آن‌ها بپردازید بسیار بسیار بسیار بیشتر است)

انواع فرمول‌ها

در سفارش تایپ فرمول انواع فرمول‌ها قابل سفارش هستند. فرمول‌های مانند:

  • فرمول‌های جمع و تفریق، ضرب و تقسیم
  • انواع فرمول توان‌دار، اعشاری و کسری
  • انتگرال، لگاریتم، مشتق، حد، ….
  • انواع ماتریس‌ها
  • انواع بردارها و زوایا و فرمول‌های آن‌ها
  • معادلات شیمیایی و …
  • انواع فرمول‌های فیزیک و حل مسائل آن
سفارش تایپ فرمول

تشخیص سطح فرمول‌ها برای تایپ

ما نمی‌تونیم بگیم فرمول‌ها و معادلات کسری راحت و معادلات لگاریتمی سخت هستند، چرا که با توجه به شرایط هر کدام از فرمول‌های نامبرده‌شده و انواع دیگر آن‌ها می‌توانند راحت یا پیچیده باشند. حین ثبت سفارش، نمونه‌ای از فرمول‌های موجود در متنتان را باید برای ما ارسال کنید تا با بررسی آن‌ها سطح و قیمت گذاریشان انجام شود.

دبیرا علوم، ریاضی، شیمی و…، اساتید دانشگاهی و دانشجویان و دانش آموزانی که در تایپ فرمول‌ها مشکل دارند می‌توانند این بخش از کار را به تیم تاپا واگذار کنند. تایپ فرمول‌ها معمولا در همان محیط ورد انجام می‌شود اما در صورت درخواست شما تایپ فرمول در محیط mathtype نیز امکان پذیر است و البته هزینه‌ای کمی بالاتر دارد.

تخفیف‌های سفارش تایپ برای شما

اگر نگران هزینه‌ تایپ مخصوصا در پروژه‌های بزرگ‌تر هستید، تیم تاپا با تخفیف‌های همیشگی و جشنواره‌ای کنار شماست. برای تخفیف‌های خفن جشنواره‌ای که باید حواستون به سایت و صفحه اینستاگرام ما باشه پس همین الان با کلیک روی اینجا وارد صفحه‌ی مجازی ما بشید و اون رو فالو کنید.

۱۰ درصد
اولین سفارش
۵ درصد
استوری اینستاگرام و معرفی پیج
۵ درصد
عضویت در کانال تلگرام
تا سقف ۸۰ درصد
با زیاد شدن حجم و تعداد سفارش‌ها

حالات مختلف سفارش تایپ

هر یک از موارد زیر، جهت راحتی و کاهش هزینه‌های شما، به صورت جداگانه و متفاوت قیمت گذاری می‌شوند. پس بهتر است به جای اتکا به قیمت‌های سایت، به طور رایگان از کارشناس ما مشاوره بگیرید. هزینه تایپ عربی و تایپ انگلیسی متفاوت است.

 تایپ از روی دست‌نویس

اگر جزوه، مطلب، گزارش‌کار، تحقیق و هرچیز دیگری دارید که دست‌نویس است می‌توانید با کمک ما آن را مرتب و تایپ‌شده داشته باشید.

 تایپ از روی انواع عکس

اگر از نوشته، کتاب، دیوارنویس، صفحه نمایش، تابلو و خلاصه هرجای دیگه‌ای عکس گرفتید و مطالب اون نیاز به تایپ داره، کافیه عکس‌ها رو برای ما ارسال کنید.

تایپ از روی پی‌دی‌اف

فایل‌های پی‌دی‌اف قابلیت ویرایش ندارند. برای تغییرات در آن‌هالازم است مجددا تایپ شوند که در این مسیر می‌تونید روی ما حساب کنید.

اصلاح فایل شما

اگر فایل تایپ‌شده شما آماده است ولی لازم است تغییراتی را در آن اعمال کنید، تنها کافیست این اصلاحات و فایل اصلی رو برای ما بفرستید.

تبدیل صوت به متن 

دیالوگ‌ها، صورت جلسات، کنفرانس‌ها، تدریس‌ها و هر فایل صوتی که دارید، تایپ میشه و به راحتی می‌تونید مطالب اون رو داشته باشید.

ترجمه

اگر مقاله و متن ترجمه‌شده توسط شما فرمول‌های دارد که امکان تایپ اون‌ها رو ندارید، در خدمات تایپ برای مترجمین ، تایپ فرمول هم امکان‌پذیر است.

زمان تحویل تایپ فرمول

سفارشات تایپ فرمول  با توجه به حجمشان زمان متفاوتی برای آماده‌سازی نیاز دارند. اما موضوع مهم‌تر در این مبحث سبک و سختی فرمول‌ها و معادلات است. برای مثال تایپ یک جزوه ریاضی دبستان که فرمول‌های آن پیچیدگی زیادی ندارد نسبت به تایپ جزوات درسی دانشگاهی که معمولا فرمول‌ها و معادلات بسیار پیچیده و سنگینی دارند زمان کمتری نیاز دارد.

تعیین زمان تحویل پروژه تایپ فرمول پس از بررسی کل پروژه و یا نمونه‌ای از آن به توافق طرفین می‌رسد. هر چه تعداد صفحات و فرمول‌ها بیشتر باشد، مشخصا زمان بیشتری برای آماده‌سازی پروژه نیاز است. البته به طور معمول امکان سفارش تایپ فوری هم در تیم تاپا وجود دارد که هزینه آن طبق شرایط بین 10 الی 20 درصد نسبت به پروژه‌های عادی گران‌تر خواهد بود.

hdyhydr وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *