دسته بندی

طراحی جزوه

طراحی جزوه

معلمی و هنوز جزوه اختصاصی نداری؟

تیم تاپا اینجاست که بهت کمک کنه! فرهنگیان، مربیان و به طور کلی هر کسی که در حال تدریس موضوعی به دیگران هست، لازمه برای انتقال مطلب بهتر و دقیق‌تر جزوه‌ای منطبق با روش و محتوای درسیش داشته‌باشه. طبق تجربه همکاری با دبیران در این سال‌ها می‌تونیم به شما در طراحی جزوه طبق اصول و شرایط کاریتان کمک کنیم.
کافیه برای مشاوره و بررسی شرایط از یکی از راه‌های ارتباطی زیر اقدام کنید:

شماره همراه در برنامه‌های داخلی و خارجی: 09377961354

هزینه طراحی جزوه به سطح کار، حجم درس و میزان گرافیک مورد نیاز بستگی داره و برای استعلام قیمت بهتره از یکی از راه‌های بالا بهمون پیام بدید.

چرا طراحی جزوه خوبه؟

داشتن یک حزوه مخصوص، علاوه بر انتقال مطالب بهتر، خیلی خوب با شرایط جوی کلاس و تدریس هماهنگ میشه و در نهایت کلاسی فعال و یونیک را ایجاد می‌کند و جزوه باعث این می‌شود که کار شما کپی نباشد و دانش آموزان  خیلی بیشتر جذب شوند.

طبق تجریه دانش آموزان و دانشجویان اساتید جزوه‌دار را خیلی بیشتر دوس دارن D:

طراحی جزوه

حالت‌های مختلف سفارش طراحی جزوه

۱- کل کار رو به ما میسپارید. بعنی قالب طراحی جزوه، بخش‌بندی اون، نوشتن مطالب و وارد کردن اطلاعات، انتخاب فونت، رنگ‌بندی و به طور کلی تمام سفارش توسط تیم ما انجام میشه.

۲- قالب آماده و مخصوص طراحی جزوه رو دارید اما متن درس و تمرینات و… و کلیه اطلاعات مورد نیاز جزوه رو ندارید و نوشتن اون و وارد کردنش رو به ما میسپارید.

۳- اطلاعات تدریس و نکات شما آمادست ولی  قالب مشخصی ندارید یا نمیدونید چطوری باید این اطلاعات رو به شکل جزوه‌ای جذاب ارائه کنید و به عبارتی طراحی سربرگ یا ساخت قالب جزوه رو به ما میسپارید.

۴- هم نکات و متن جزوه رو دارید و هم قالب اون مشخص هستش.  اما دست‌نویس یا عکس اطلاعات رو دارید و وارد کردن اون‌ها داخل فرم رو قراره ما انجام بدیم. (این حالت شبیه به سفارش تایپ میشه و هزینه خیلی کمتری داره)

۵- مطالب شما و  طرح درستان به تایپ انگلیسی (یا زبان‎‌های دیگه مثل تایپ عربی) نیاز داره و ترجمه اون یا فقط تایپش در اختیار تیم ما قرار می‌گیره. اگر جزوه شامل انواع تایپ فرمول، رسم نمودار یا جدول هم باشه می‌تونید روی ما حساب کنید.

۶- اگر در کنار جزوه نیاز به ساخت فایلی جهت ارائه دادن مطالب آن هم نیاز دارید. در این حالت بهتره سفارش پاورپوینت یا سفارش پرزی ثبت کنید تا از نظر بصری و ارائه شرایط ایده آل‌تری داشته‌باشید.

طراحی جزوه

انواع تقسیم بندی در جزوات

حین نوشتتن و آماده سازی جزوات مختلف، تقسیم بندی مباحث و بخش‌های مختلف طبق شرایط می‌تواند متفاوت و با توجه به موضوعات مختلف باشد که در ادامه نمونه‌هایی از آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

1- تقسیم بندی بر اساس فصل‌ها و بخش‌ها

اگر جزوه شما درسی باشد، معمولا منابعی که در اختیار دارید خودشان به فصل و بخش‌های مختلفی تقسیم شده‌اند که شما هم می‌توانید از همین دسته‌بندی استفاده کنید. این روش به خواننده جزوه کمک می‌کند تا به راحتی به مطلب مورد نظر دسترسی داشته‌باشد و متن مورد نظر را بر اساس منبع اصلی مطالعه نماید.

2- تقسیم بندی بر اساس سطح دشواری

اگر مطالعه دروس و به طور کلی یک مبحث برایتان دشوار است و یا قرار است درسی سنگین را تدریس کنید، می‌توانید جزوه را با توجه به سطح دشواری هر مبحث آماده کنید. با توجه به شرایط مطالب می‌توانند در دسته‌های مختلف مانند آسان، متوسط و سخت و… قرار بگیرند. معمولا نوع نوشتار در هر بخش مختلف است.

در بخشی که مطالب آسان است، مطلب به صورت خلاصه و مفید بیان می‌شود و نیازی به مثال و توضیحات اضافه نیست. بخش‌های متوسط هم کارشان با مثال‌های ضروری و نکات مهم تکمیل می‌شود اما در بخش مطالب پیچیده و سخت لازم است برای درک بهتر خواننده از مثال‌ها، نکات و توضیحات تکمیلی استفاده شود تا انتقال به درستی و کامل صورت گیرد.

3- تقسیم بندی بر اساس مباحث

این حالت برای دروس و مطالبی که زیرمجموعه‌های متفاوتی دارند و معمولا حجم کلی جزوه زیاد است مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به تیتر و موضوعات موجود، نوشتن جزوه طبق مباحث مختلف انجام می‌شود مثلا در بخش ریاضیات مباحث آمار، احتمال، هندسه، گسسته و… به صورت جداگانه بیان می‌شود. با توجه به سطح دشواری، نوع مطلب و… نوشتار و توضیحات هر مبحث می‌تواند متفاوت باشد.

4- تقسیم‌بندی بر اساس منابع

اگر در جزوه‌ای منابه مختلفی استفاده شده باشد که در نوشته، تصدیق و موضوع آن تفاوت ایجاد کند، می‌توان دسته‌بندی مطالب را بر اساس منابع انجام داد. بسیاری از اساتید برای مقایسه بهتر و ارائه مطالب جامع‌تر از این روش دسته‌بندی برای جزوات سنگین خود استفاده می‌کنند.

طراحی جزوه

تخفیف‌های طراحی جزوه برای شما

اگر نگران هزینه‌ تایپ و طراحی جزوه مخصوصا در پروژه‌های بزرگ‌تر هستید، تیم تاپا با تخفیف‌های همیشگی و جشنواره‌ای کنار شماست. برای تخفیف‌های خفن جشنواره‌ای که باید حواستون به سایت و صفحه اینستاگرام ما باشه پس همین الان با کلیک روی اینجا وارد صفحه‌ی مجازی ما بشید و اون رو فالو کنید.

۱۰ درصد
اولین سفارش
۵ درصد
استوری اینستاگرام و معرفی پیج
۵ درصد
عضویت در کانال تلگرام
تا سقف ۸۰ درصد
با زیاد شدن حجم و تعداد سفارش‌ها
برای سفارش طراحی جزوه میتوانید با شماره 09377961354 در تماس باشید یا از طریق ایتا و یا به ایدی تلگرام t.me/hdyhydr پیام دهید.
 
hdyhydr وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *